Design Möbler
1247644
LAURA ASHLEY, FÅTÖLJER, ett par, 2000-tal.
Laura ashley, fÅtÖljer, ett par, 2000-tal.

Eggskalsfärgad textil. Sitthöjd 48 cm. Rygghöjd 97 cm.

Smärre slitage, fläckar. Benen något lösa.

Utropspris
15 000 SEK