Design Möbler
1247645
SOFFBORD, sent 1900-tal.
Soffbord, sent 1900-tal.
Soffbord, sent 1900-tal.
Soffbord, sent 1900-tal.
Soffbord, sent 1900-tal.

Benställning av mässing. Lös glasskiva. Längd 100, bredd 100, höjd 49 cm.

Slitage, ngt ålderspatinerad. Glas med nagg, repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H41

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)