1247646
LINNEGARDINER, ett par. 2000-tal. Mått 200x370 cm.
Linnegardiner, ett par. 2000-tal. mått 200x370 cm.

Grå. Fodrade.

Slitage. Blekt.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slutpris
3 100
301
358
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
9
2 aug 21:09
3 100 SEK
8
2 aug 20:40
2 900 SEK
2 aug 20:40
2 800 SEK
2 aug 20:17
2 650 SEK
2 aug 16:45
2 450 SEK