1247649
SAMMETSGARDINER, ett par. 2000-tal. Mått 260x326 cm.
Sammetsgardiner, ett par. 2000-tal. mått 260x326 cm.

Grå. Fodrade.

Solblekt. Slitage. Fläckar.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slutpris
3 600
349
414
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
2 aug 19:46
3 600 SEK
2 aug 2:14
3 400 SEK
9
1 aug 19:05
3 200 SEK
1 aug 19:05
3 050 SEK
1 aug 19:05
2 650 SEK