1247717
OSCAR & CLOTHILD, SPEGEL, 2000-tal.
Oscar & clothild, spegel, 2000-tal.

Senbarockstil, med aniktpatinerat glas. Höjd 125 cm. Bredd 75 cm.

Slitage.

Slutpris
2 600
252
299
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
2 aug 21:47
2 600 SEK
2 aug 21:41
2 400 SEK
2 aug 11:02
2 200 SEK
2 aug 11:02
2 000 SEK
2 aug 11:02
2 000 SEK