1247723
URNOR med LOCK, två stycken, keramik. Modern tillverkning, 2000-tal.
Urnor med lock, två stycken, keramik. modern tillverkning, 2000-tal.

Svartglaserade. Höjd 47-53 cm.

Krackelyr.

Slutpris
2 600
252
299
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
10
2 aug 21:53
2 600 SEK
2 aug 19:01
2 400 SEK
12
31 jul 14:13
2 200 SEK
10
30 jul 22:18
2 000 SEK
11
30 jul 22:18
2 000 SEK