1247856
SPEGEL, i silverfärgad ram. 2000-tal.
Spegel, i silverfärgad ram. 2000-tal.

Mått 110x150 cm.

Slitage. Inget backstycke.

Slutpris
2 675
260
307
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
2 aug 21:41
2 675 SEK
2 aug 21:37
2 475 SEK
2 aug 21:37
2 300 SEK
2 aug 21:33
2 275 SEK
30 jul 20:18
2 075 SEK