1247857
TAKLAMPA, svart metall med glaskupor, 2000-tal.
Taklampa, svart metall med glaskupor, 2000-tal.

För 15 ljuspunkter. Höjd 125 cm. Diameter 120 cm. Fäste medföljer.

Slitage, elfunktion garanteras ej.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
13 001
1 261
1 493
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
2 aug 21:41
13 001 SEK
12
2 aug 21:41
12 506 SEK
12
2 aug 21:40
12 501 SEK
11
2 aug 21:40
12 001 SEK
2 aug 21:40
12 000 SEK