1247858
3D SPEGEL, 2000-tal.
3d spegel, 2000-tal.
3d spegel, 2000-tal.
3d spegel, 2000-tal.

Bredd 80 cm. Höjd 118 cm. Djup 10 cm. Väggfästen medföljer.

Slitage.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slutpris
12 500
1 213
1 436
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (44 bud)
14
2 aug 21:26
12 500 SEK
15
2 aug 21:26
12 000 SEK
14
2 aug 21:23
11 500 SEK
15
2 aug 21:23
11 000 SEK
14
2 aug 21:22
10 500 SEK