3D SPEGEL, 2000-tal.

3D SPEGEL, 2000-tal.

Bredd 80 cm. Höjd 118 cm. Djup 10 cm. Väggfästen medföljer.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13