Glas ÖvrigtDining In
1201151
GLAS, fyra stycken. 1800-tal.
Glas, fyra stycken. 1800-tal.
Glas, fyra stycken. 1800-tal.
Glas, fyra stycken. 1800-tal.

Slipad och graverad dekor. Höjd 11,5-13,5 cm.

Slitage.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slutpris
450
43
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
25 sep 19:41
450 SEK
25 sep 19:41
400 SEK
24 sep 20:46
300 SEK