SELTERGLAS, 7 st, 1800/1900-tal.

3+2+1+1, höjd 7,5-9,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
650
58
62
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
25 sep 2020 18:15
650 SEK
25 sep 2020 18:13
600 SEK
25 sep 2020 18:13
550 SEK
25 sep 2020 18:12
500 SEK
25 sep 2020 18:12
450 SEK
17 sep 2020 22:23
350 SEK
16 sep 2020 14:30
300 SEK