1233011
PRAKTFAT samt TALLRIKAR, två stycken, majolika. Historismus, 1900-tal.
Praktfat samt tallrikar, två stycken, majolika. historismus, 1900-tal.

Föreställande Neptun och Venus respektive faten med putti. Diameter 51,5 cm och 21 cm.

Sprickor, lagningar. Nagg.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slutpris
450
43
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
25 sep 21:55
450 SEK
25 sep 21:55
400 SEK
25 sep 20:58
350 SEK
23 sep 11:45
300 SEK