Design ÖvrigtDining In
1234932
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skål, glas, boda Åfors.

BERTIL VALLIEN, skål, glas, Boda Åfors.

Signerad Boda Åfors B. Vallien. Diameter 21,5 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
400
38
45
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
25 sep 18:33
400 SEK
22 sep 22:03
350 SEK
19 sep 13:47
300 SEK