Gunnar Jonn

(Sverige, 1904-1963)
Gunnar Jonn
(Sverige, 1904-1963)

GUNNAR JONN, olja på pannå, signerad och daterad -58

Blomsterstilleben "Vårfanfar" 60x48 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 sep 2020 15:48
2 500 SEK
14 sep 2020 15:48
2 300 SEK
14 sep 2020 15:41
2 050 SEK
14 sep 2020 15:41
1 950 SEK
11 sep 2020 19:01
1 800 SEK