Gunnar Jonn

(Sverige, 1904-1963)
Gunnar Jonn
(Sverige, 1904-1963)

GUNNAR JONN, olja på pannå, signerad och daterad -47

Badade vid segelbåtar. 55x46 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 100
275
290
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
20 sep 2020 21:40
3 100 SEK
20 sep 2020 21:36
2 900 SEK
20 sep 2020 19:48
2 700 SEK
18 sep 2020 14:50
2 500 SEK
16 sep 2020 7:42
2 300 SEK
16 sep 2020 7:42
2 100 SEK
16 sep 2020 7:42
2 000 SEK
13 sep 2020 19:31
1 800 SEK
12 sep 2020 15:24
500 SEK
12 sep 2020 10:15
300 SEK