Arne Jones E1299

Gunnar Jonn

(Sverige, 1904-1963)
Gunnar Jonn
(Sverige, 1904-1963)

GUNNAR JONN, olja på pannå, signerad och daterad -52

Bohuskust. 46x55 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 800
361
413
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
10
20 sep 2020 21:20
3 800 SEK
9
20 sep 2020 21:20
3 600 SEK
9
20 sep 2020 17:28
3 400 SEK
8
20 sep 2020 17:27
3 200 SEK
9
20 sep 2020 17:27
3 100 SEK
8
20 sep 2020 0:23
2 800 SEK
18 sep 2020 5:39
2 600 SEK
16 sep 2020 18:16
2 400 SEK
16 sep 2020 18:16
2 300 SEK
16 sep 2020 18:15
2 200 SEK
16 sep 2020 18:15
2 000 SEK
16 sep 2020 10:21
1 900 SEK
12 sep 2020 23:23
1 800 SEK
12 sep 2020 10:42
600 SEK
12 sep 2020 10:15
550 SEK
11 sep 2020 19:45
500 SEK