Gunnar Jonn

(Sverige, 1904-1963)
Gunnar Jonn
(Sverige, 1904-1963)

GUNNAR JONN, olja på duk, signerad och daterad -61

"Blomsterbild med skulpturhuvud" 46x55 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
20 sep 2020 21:31
2 600 SEK
20 sep 2020 21:31
2 500 SEK
20 sep 2020 21:30
2 400 SEK
20 sep 2020 21:30
2 200 SEK
20 sep 2020 21:30
2 000 SEK
20 sep 2020 21:30
1 900 SEK
20 sep 2020 20:54
1 800 SEK
20 sep 2020 20:52
1 500 SEK
20 sep 2020 2:52
1 100 SEK
19 sep 2020 8:29
1 000 SEK
18 sep 2020 10:56
650 SEK
12 sep 2020 10:17
550 SEK
11 sep 2020 15:51
500 SEK