Gunnar Jonn

(Sverige, 1904-1963)
Gunnar Jonn
(Sverige, 1904-1963)

GUNNAR JONN, olja på pannå, signed och daterad -58.

"Blå skymning" 50x81 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 806
266
305
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
20 sep 2020 21:53
2 806 SEK
20 sep 2020 21:52
2 606 SEK
20 sep 2020 21:52
2 500 SEK
20 sep 2020 21:37
2 400 SEK
20 sep 2020 20:00
2 200 SEK
20 sep 2020 19:59
2 000 SEK
20 sep 2020 19:59
2 000 SEK
18 sep 2020 13:56
1 800 SEK
18 sep 2020 5:40
1 100 SEK
16 sep 2020 21:43
1 000 SEK
14 sep 2020 22:20
400 SEK
12 sep 2020 10:36
350 SEK
12 sep 2020 10:11
300 SEK