Silver ÖvrigtRu Runeberg
1247529
Ru Runeberg
(Finland, Född 1970)
Kanna ”barfotad”, sterling silver och glas. ru runeberg 2007/2020.

KANNA ”Barfotad”, sterling silver och glas. Ru Runeberg 2007/2020.

Höjd 21 cm. Volym 4 dl.
Total vikt 676,9 g.

Obetydligt ytslitage. Repor på kannans undersida.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V200
Om auktionen
Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 100
21 644
2 486
Utropspris
3 700 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
28 jul 18:50
2 100 EUR
28 jul 17:31
2 000 EUR
28 jul 17:15
400 EUR
25 jul 18:01
300 EUR
25 jul 15:05
250 EUR