1228055
Golvlampa, uplight, 1900-talets andra hälft.

Vitmetall, reliefdekor, tre ljuspunkter, höjd ca 180 cm, diameter ca 51 cm.

Slitage, skärmen något sned.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Slutpris
3 200
307
365
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 aug 21:40
3 200 SEK
24 aug 21:40
3 000 SEK
24 aug 21:40
3 000 SEK
24 aug 21:17
2 000 SEK
22 aug 8:33
1 900 SEK