FRANK LLOYD WRIGHT, KARMSTOL, modellnr 606 "Barrel Chair", Cassina nr 06168, 1986.

Stomme av lackad körsbär, välvd rygg med spjälor. Stämplad. Stoppad sits klädd med textil. Sitthöjd ca 46 cm. Märkt i godset.

Bruksslitage. Repor. Nagg. Märken.

Klubbat pris
13 100
1 162
1 213
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
11
24 aug 2020 21:31
13 100 SEK
24 aug 2020 21:30
12 600 SEK
11
24 aug 2020 21:30
12 107 SEK
11
24 aug 2020 21:29
12 100 SEK
10
24 aug 2020 21:28
11 600 SEK
11
24 aug 2020 21:28
11 105 SEK
11
24 aug 2020 21:27
11 100 SEK
10
24 aug 2020 20:14
10 600 SEK
9
21 aug 2020 19:04
10 100 SEK
21 aug 2020 19:04
10 000 SEK
16 aug 2020 10:41
9 900 SEK
8
15 aug 2020 15:36
9 700 SEK
15 aug 2020 15:35
9 500 SEK
8
15 aug 2020 15:35
9 300 SEK
15 aug 2020 10:07
9 100 SEK
15 aug 2020 10:07
8 900 SEK
15 aug 2020 9:57
8 700 SEK
15 aug 2020 9:52
8 500 SEK
13 aug 2020 16:58
8 300 SEK
13 aug 2020 16:55
8 100 SEK
13 aug 2020 16:55
8 000 SEK
13 aug 2020 16:45
7 700 SEK
13 aug 2020 16:45
7 500 SEK
13 aug 2020 16:30
7 200 SEK
13 aug 2020 16:30
7 000 SEK
13 aug 2020 16:30
7 000 SEK
13 aug 2020 15:58
6 200 SEK
12 aug 2020 21:59
6 000 SEK
12 aug 2020 21:11
5 500 SEK
12 aug 2020 20:30
5 000 SEK
12 aug 2020 20:28
2 000 SEK
12 aug 2020 20:16
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13