ERIK OLE JÖRGENSEN, fåtölj för Bovirke Danmark 1950-tal

Stomme av kromat stålrör, sits av skinn, sitthöjd ca 29, total höjd ca 82 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar. Saknar dynor

Klubbat pris
15 100
1 333
1 390
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
12
24 aug 2020 21:35
15 100 SEK
13
24 aug 2020 21:35
15 000 SEK
13
24 aug 2020 21:35
14 600 SEK
11
24 aug 2020 21:34
14 100 SEK
12
24 aug 2020 21:34
14 000 SEK
11
24 aug 2020 21:34
13 500 SEK
12
24 aug 2020 21:34
13 000 SEK
11
24 aug 2020 21:33
12 500 SEK
13
24 aug 2020 21:33
12 000 SEK
13
24 aug 2020 21:33
10 500 SEK
12
24 aug 2020 21:31
10 000 SEK
11
24 aug 2020 19:45
9 800 SEK
10
14 aug 2020 19:20
9 600 SEK
14 aug 2020 19:20
9 417 SEK
10
14 aug 2020 19:19
9 207 SEK
14 aug 2020 19:19
9 007 SEK
10
14 aug 2020 19:14
8 800 SEK
14 aug 2020 19:14
8 600 SEK
10
14 aug 2020 19:04
8 400 SEK
14 aug 2020 19:04
8 200 SEK
10
14 aug 2020 19:03
8 000 SEK
14 aug 2020 19:03
7 800 SEK
10
13 aug 2020 19:13
7 600 SEK
9
13 aug 2020 19:13
7 400 SEK
10
12 aug 2020 22:42
7 200 SEK
9
12 aug 2020 22:42
7 000 SEK
9
12 aug 2020 21:07
5 200 SEK
8
12 aug 2020 20:33
5 000 SEK
12 aug 2020 20:07
4 800 SEK
12 aug 2020 20:00
4 600 SEK
12 aug 2020 19:49
4 400 SEK
30 jul 2020 8:05
4 200 SEK
28 jul 2020 21:12
4 000 SEK
28 jul 2020 18:09
1 500 SEK
28 jul 2020 17:37
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13