1251109
PALLAR 4 st 1900-tal
Pallar 4 st 1900-tal.
Pallar 4 st 1900-tal.
Pallar 4 st 1900-tal.
Pallar 4 st 1900-tal.

Trä, höjd ca 26-35 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 800
174
206
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 aug 19:10
1 800 SEK
15 aug 19:10
1 700 SEK
15 aug 19:10
1 600 SEK
15 aug 19:09
1 500 SEK
15 aug 19:09
1 400 SEK