VAS Rörstand 1900-talets mitt glaserat stengods

Svagt räfflad dekor, höjd 52 cm

Bruksslitage. Glasyrmistor. Tillverkningsdefekt.

Klubbat pris
4 088
363
382
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
18 aug 2020 19:42
4 088 SEK
18 aug 2020 19:42
3 888 SEK
18 aug 2020 19:21
3 533 SEK
18 aug 2020 18:11
3 333 SEK
18 aug 2020 18:11
3 200 SEK
15 aug 2020 17:44
2 700 SEK
15 aug 2020 17:44
2 500 SEK
15 aug 2020 12:39
2 400 SEK
15 aug 2020 12:39
2 200 SEK
14 aug 2020 18:09
2 000 SEK
11 aug 2020 22:31
1 600 SEK
11 aug 2020 20:39
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13