1150899
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
Spegel, karl johan, 1800-talets första hälft.

Spegeln är fanerad med mahogny och flankerad av kolonner. Beslag av mässing i form av fleuroner. Tudelat glas. 222,5 x 94 cm.

Slitage. Torrsprickor. Fanerskador och lagningar. Anlupet glas.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK