FRANSK KONSTNÄR 1700-TAL , osignerad. Uppfodrad duk 57 x 72 cm.
Stilleben med ostron, plommon samt kryddkar och bägare i silver. Uppfodrad duk 57 x 72 cm.
Uppfodrad duk. Ytsmuts. Gulnad fernissa. Krackelyr. Strödda retuscher (särskilt längs nedre kanten). Reva/lagning med retuscher i nedre vänster hörn (under fatet).