Hans Viksten

(Sverige, 1926-1987)
Hans Viksten
(Sverige, 1926-1987)

HANS VIKSTEN, olja på duk signerad och daterad 64/65

"Lyssna mot jorden", 100 x 120 cm, oramad

Obetydligt ytslitage.

Konstnär

Utropspris
6 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13