ALEKSI PUUSTINEN, PALL, signerad och numrerad.

Stomme i svartbetsad ask, sitsen återvunnen skateboard-faner. Stapelbar.
Höjd ca 45 cm, sitsens diameter 29,5 cm exkl benen, bredd nedtill ca 40 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Klubbat pris
380
4 005
435
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 sep 2020 20:23
380 EUR
12 sep 2020 22:43
360 EUR
12 sep 2020 22:36
340 EUR
12 sep 2020 21:35
320 EUR
12 sep 2020 21:35
310 EUR
12 sep 2020 21:16
300 EUR
6 sep 2020 5:26
260 EUR
4 sep 2020 13:49
200 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492