ALEKSI PUUSTINEN, PALL, signerad och numrerad.

Svartbetsad ask och återvunnen skateboard-faner. Stapelbar.
Höjd ca 45,5 cm, sitsens diameter 29 cm, bredd nedtill ca 40 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Klubbat pris
300
3 162
343
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (6 bud)
12 sep 2020 14:22
300 EUR
5 sep 2020 14:06
260 EUR
5 sep 2020 13:52
240 EUR
5 sep 2020 9:03
220 EUR
4 sep 2020 13:48
200 EUR
4 sep 2020 13:25
100 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492