Madeleine Pyk – en samling F769

Elvi Maarni

(Finland, 1907-2006)
Elvi Maarni
(Finland, 1907-2006)

ELVI MAARNI, FIOLSPELARE.

Sign. Olja på duk 81 x 64 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utförd ca. på 1960-70-tal.

Klubbat pris
2 601
27 415
2 977
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
8 nov 2020 16:43
2 601 EUR
8 nov 2020 16:40
2 501 EUR
8 nov 2020 16:40
2 500 EUR
8 nov 2020 16:35
2 100 EUR
1 nov 2020 20:16
2 000 EUR
31 okt 2020 23:11
1 400 EUR
31 okt 2020 9:24
1 200 EUR
30 okt 2020 16:45
1 000 EUR