1261118
Håkan Brunberg
(Finland, 1905-1978)
HÅkan brunberg, olja på papper/palett, signerad.

HÅKAN BRUNBERG, olja på papper/palett, signerad.

Händelser på stranden, 23 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
740
7 518
882
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 nov 19:08
740 EUR
8 nov 19:08
720 EUR
8 nov 19:08
700 EUR
8 nov 19:00
600 EUR
8 nov 16:54
500 EUR