Yrjö Saarinen

(Finland, 1899-1958)
Yrjö Saarinen
(Finland, 1899-1958)

Yrjö Saarinen, Sommarvy.

Sign. 1949. Öljy kankaalle 49x61 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 800
43 054
3 964
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (27 bud)
8 nov 2020 20:01
3 800 EUR
8 nov 2020 20:01
3 700 EUR
8 nov 2020 20:01
3 600 EUR
8 nov 2020 20:00
3 500 EUR
8 nov 2020 19:59
3 400 EUR
8 nov 2020 19:59
3 300 EUR
8 nov 2020 19:59
3 200 EUR
8 nov 2020 19:59
3 200 EUR
8 nov 2020 19:59
2 900 EUR
8 nov 2020 19:59
2 800 EUR
8 nov 2020 19:31
2 300 EUR
8 nov 2020 19:31
2 200 EUR
8 nov 2020 14:09
2 100 EUR
8 nov 2020 14:09
2 000 EUR
7 nov 2020 16:30
1 850 EUR
7 nov 2020 16:30
1 800 EUR
7 nov 2020 16:30
1 750 EUR
7 nov 2020 16:30
1 700 EUR
7 nov 2020 16:29
1 650 EUR
7 nov 2020 16:29
1 600 EUR
5 nov 2020 18:08
1 500 EUR
2 nov 2020 13:55
1 500 EUR
1 nov 2020 8:26
1 400 EUR
31 okt 2020 12:49
1 300 EUR
31 okt 2020 9:50
1 000 EUR
30 okt 2020 19:09
800 EUR
30 okt 2020 17:14
600 EUR