Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

Max Salmi, olja på pannå, signerad och daterad -69.

"Över gränsen", 50 x 40.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
920
10 368
970
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (15 bud)
8 nov 2020 20:46
920 EUR
8 nov 2020 20:46
900 EUR
8 nov 2020 19:21
800 EUR
8 nov 2020 13:17
780 EUR
5 nov 2020 16:39
760 EUR
5 nov 2020 16:39
740 EUR
5 nov 2020 8:22
720 EUR
4 nov 2020 11:15
700 EUR
1 nov 2020 12:36
670 EUR
1 nov 2020 12:36
650 EUR
1 nov 2020 8:13
620 EUR
31 okt 2020 22:35
600 EUR
31 okt 2020 11:19
550 EUR
31 okt 2020 10:42
300 EUR
30 okt 2020 16:43
200 EUR