Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

Göran Augustson, gouache, signerad och daterad -74.

Komposition, bildstorlek 10 x 26.5 cm.

Repa.

Klubbat pris
670
7 551
706
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (17 bud)
8 nov 2020 20:21
670 EUR
8 nov 2020 20:21
650 EUR
8 nov 2020 20:20
542 EUR
8 nov 2020 20:20
522 EUR
8 nov 2020 20:19
502 EUR
8 nov 2020 20:19
482 EUR
8 nov 2020 20:18
462 EUR
8 nov 2020 20:18
442 EUR
8 nov 2020 20:18
422 EUR
8 nov 2020 20:18
402 EUR
8 nov 2020 20:18
382 EUR
8 nov 2020 20:18
362 EUR
8 nov 2020 20:17
342 EUR
8 nov 2020 20:17
322 EUR
2 nov 2020 19:01
270 EUR
2 nov 2020 19:01
250 EUR
30 okt 2020 12:54
200 EUR