Carolus Enckell

(Finland, 1945-2017)
Carolus Enckell
(Finland, 1945-2017)

Carolus Enckell, blandteknik på papper, signerad och daterad -75.

Färgkomposition, bildstorlek 26 x 23 cm.

Utan ram.

Klubbat pris
1 205
12 701
1 379
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (15 bud)
8 nov 2020 19:16
1 205 EUR
8 nov 2020 19:16
1 200 EUR
8 nov 2020 19:16
1 055 EUR
8 nov 2020 19:15
1 005 EUR
8 nov 2020 19:15
1 000 EUR
8 nov 2020 19:15
925 EUR
8 nov 2020 19:15
905 EUR
8 nov 2020 19:15
825 EUR
8 nov 2020 19:15
805 EUR
8 nov 2020 19:04
600 EUR
8 nov 2020 17:44
580 EUR
5 nov 2020 16:41
520 EUR
31 okt 2020 10:00
500 EUR
30 okt 2020 23:51
220 EUR
30 okt 2020 16:40
200 EUR