Anita Snellman

(Finland, 1924-2006)
Anita Snellman
(Finland, 1924-2006)

Anita Snellman, olja på duk, signerad

Citroner, 82 x 57 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Köpt direkt av konstnären, sedan dess i samma familj.

Konstnär

Klubbat pris
1 650
18 695
1 721
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (16 bud)
8
8 nov 2020 18:58
1 650 EUR
8 nov 2020 18:56
1 600 EUR
8
8 nov 2020 18:56
1 600 EUR
8 nov 2020 18:27
1 550 EUR
8
8 nov 2020 18:27
1 500 EUR
8
8 nov 2020 17:41
1 370 EUR
8 nov 2020 17:41
1 320 EUR
8
8 nov 2020 17:00
1 270 EUR
8 nov 2020 17:00
1 220 EUR
8 nov 2020 16:29
880 EUR
7 nov 2020 16:50
860 EUR
6 nov 2020 16:51
840 EUR
4 nov 2020 13:36
820 EUR
1 nov 2020 15:17
800 EUR
31 okt 2020 13:10
700 EUR
30 okt 2020 19:05
600 EUR