Madeleine Pyk – en samling F769

Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

Göran Augustson, gouache, blandteknik signerad och daterad -79.

Kompostion. 34 x 49,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
441
4 644
506
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (17 bud)
8
8 nov 2020 19:41
441 EUR
9
8 nov 2020 19:38
421 EUR
8
8 nov 2020 19:35
401 EUR
9
8 nov 2020 19:32
381 EUR
8
8 nov 2020 19:04
361 EUR
8 nov 2020 18:44
341 EUR
8 nov 2020 7:21
321 EUR
7 nov 2020 16:13
301 EUR
7 nov 2020 16:13
285 EUR
6 nov 2020 9:52
281 EUR
5 nov 2020 21:15
261 EUR
5 nov 2020 21:15
250 EUR
1 nov 2020 17:35
240 EUR
31 okt 2020 19:34
220 EUR
31 okt 2020 12:59
200 EUR
31 okt 2020 10:33
190 EUR
30 okt 2020 18:40
180 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219