1264997
SKEDAR, 31 stycken, porslin. Kina, Republik, samt 1900-tal.
Skedar, 31 stycken, porslin. kina, republik, samt 1900-tal.

Dekor i famille rosepaletten respektive blivitt. Längd 12,5-14,5 cm.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK