1270914
SKÅL, Toraja, Sulawesi, Indonesien, enligt uppgift 1800-tal.
SkÅl, toraja, sulawesi, indonesien, enligt uppgift 1800-tal.

Trä, diameter 22 cm. höjd 6 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

600
59
70
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
26 nov 13:59
600 SEK
26 nov 13:59
550 SEK
26 nov 11:06
500 SEK
19 nov 20:37
400 SEK