1270919
SKÅL, Burma enligt uppgift 1800-tal
SkÅl, burma enligt uppgift 1800-tal.

Rödlackad. Diameter 38 cm. Höjd 16 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 000
196
232
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
12 nov 15:57
2 000 SEK
12 nov 7:57
1 200 SEK