1270921
ASKAR MED LOCK, 2 st, Sri Lanka samt troligen Burma, 1800-tal.
Askar med lock, 2 st, sri lanka samt troligen burma, 1800-tal.

Lackade askar med lock. Höjd 8-12 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 timmar 51 minuter
1 100
106
126
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
21 okt 19:37
1 100 SEK
20 okt 22:31
900 SEK
19 okt 20:28
300 SEK