1270926
KORGAR, 7st, Toraja Sulawesi, Indonesien, enligt uppgift 1800-tal
Korgar, 7st, toraja sulawesi,  indonesien, enligt uppgift 1800-tal.

Flätade korgar. Höjd 9-15 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 37 minuter
1 400
135
160
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
25 okt 14:26
1 400 SEK
25 okt 7:14
300 SEK