1246086
Martin Holmgren
(Sverige, 1921-1969)
Martin holmgren, bronsskulptur, signerad mh och daterad -56.

MARTIN HOLMGREN, bronsskulptur, signerad MH och daterad -56.

Stående kvinna med korg. Höjd 54 cm.

Åldersrelaterad patina.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
12 000 SEK