1257928
BIRGITTA SANITATE, armband, sterling silver, Falun, 1900-talets sista kvartal.
Birgitta sanitate, armband, sterling silver, falun, 1900-talets sista kvartal.

Delvis svartoxiderat stämplat sterlingsilver, Falun, 1900-talets sista kvartal, ej årtalsstämplat. 12 x 11 cm, diameter insida 7 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK