CECILIA JOHANSSON, hängen, 2 st, silver med agat och geod.
Stämplade CJ och CJ, KIJ, Göteborg 1976. Längder ca 8 - 9 cm. Totalvikt 73 gram. Etui Cecilia - Karl-Ingemar Johansson.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK