Konst GrafikJoan Miró
1248180

Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Joan miró, färglitografi, signerad samt numrerad 20/75.

JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad samt numrerad 20/75.

Ur "Album 19", plansch 10. 51 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram. Röda och blå färgen blekta

Mourlot 253

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
10 000 SEK