Konst GrafikJoan Miró
1248183

Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Joan miró, färglitografi, signerad samt numrerad 27/40.

JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad samt numrerad 27/40.

"Emboîtage" ur "Je travaille comme un jardinier". 43 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
8 000 SEK