EDGAR VALTER

(Estland, 1929-2006)
EDGAR VALTER
(Estland, 1929-2006)

EDGAR VALTER, olja på pannå.

"Üks kevad" (En vår), 84,5 x 102 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
3 603
40 786
3 833
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
8
27 sep 2020 18:22
3 603 EUR
27 sep 2020 18:22
3 503 EUR
8
27 sep 2020 18:22
3 500 EUR
8
27 sep 2020 18:20
3 402 EUR
27 sep 2020 18:20
3 302 EUR
8
27 sep 2020 18:19
3 101 EUR
27 sep 2020 18:17
3 001 EUR
8
27 sep 2020 18:17
3 000 EUR
8
27 sep 2020 18:02
2 701 EUR
27 sep 2020 18:02
2 601 EUR
27 sep 2020 18:02
2 600 EUR
8
27 sep 2020 18:02
2 500 EUR
26 sep 2020 19:34
2 100 EUR
8
23 sep 2020 11:50
2 000 EUR
23 sep 2020 9:13
1 750 EUR
23 sep 2020 9:13
1 700 EUR
22 sep 2020 19:10
1 650 EUR
22 sep 2020 19:10
1 600 EUR
22 sep 2020 18:24
1 550 EUR
22 sep 2020 18:24
1 500 EUR
22 sep 2020 18:05
1 400 EUR
21 sep 2020 10:21
1 001 EUR
20 sep 2020 13:55
940 EUR
19 sep 2020 9:15
920 EUR
19 sep 2020 8:20
900 EUR

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?