Paul Allik

(Estland, 1946-2003)
Paul Allik
(Estland, 1946-2003)

PAUL ALLIK, olja på duk, signerad och daterad -89.

Kvinnofigurer, 35 x 43 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
9 200
104 144
9 788
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (50 bud)
11
27 sep 2020 19:11
9 200 EUR
8
27 sep 2020 19:11
9 000 EUR
11
27 sep 2020 19:10
8 800 EUR
8
27 sep 2020 19:10
8 600 EUR
11
27 sep 2020 19:10
8 400 EUR
8
27 sep 2020 19:10
8 200 EUR
11
27 sep 2020 19:08
8 000 EUR
8
27 sep 2020 19:08
7 800 EUR
11
27 sep 2020 19:07
7 600 EUR
27 sep 2020 19:07
7 400 EUR
11
27 sep 2020 19:06
7 200 EUR
13
27 sep 2020 19:06
7 000 EUR
11
27 sep 2020 19:06
6 200 EUR
13
27 sep 2020 19:06
6 000 EUR
11
27 sep 2020 18:59
4 200 EUR
13
27 sep 2020 18:59
4 000 EUR
13
27 sep 2020 18:53
3 100 EUR
11
27 sep 2020 18:53
3 000 EUR
11
27 sep 2020 18:53
2 100 EUR
13
27 sep 2020 18:53
2 000 EUR
11
27 sep 2020 18:49
1 050 EUR
9
27 sep 2020 18:49
1 000 EUR
11
27 sep 2020 18:49
880 EUR
9
27 sep 2020 18:49
860 EUR
11
27 sep 2020 18:45
840 EUR
12
27 sep 2020 18:45
820 EUR
11
27 sep 2020 18:45
740 EUR
12
27 sep 2020 18:45
720 EUR
11
27 sep 2020 18:40
630 EUR
10
27 sep 2020 18:40
610 EUR
10
27 sep 2020 18:34
570 EUR
9
27 sep 2020 18:22
550 EUR
8
27 sep 2020 17:08
530 EUR
9
27 sep 2020 15:51
510 EUR
8
27 sep 2020 15:51
500 EUR
8
27 sep 2020 15:51
470 EUR
9
27 sep 2020 15:51
450 EUR
8
27 sep 2020 15:50
430 EUR
9
27 sep 2020 15:50
410 EUR
8
26 sep 2020 17:29
390 EUR
26 sep 2020 17:29
370 EUR
8
26 sep 2020 11:07
350 EUR
25 sep 2020 14:59
330 EUR
22 sep 2020 19:22
310 EUR
22 sep 2020 19:22
300 EUR
22 sep 2020 8:21
170 EUR
19 sep 2020 20:20
160 EUR
19 sep 2020 12:13
150 EUR
18 sep 2020 14:37
100 EUR
18 sep 2020 13:59
60 EUR

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?